لوگو بیمارستان ایرانشهر

AR

ENG

دکتر خوب برای تعویض مفصل زانو

دکتر خوب برای تعویض مفصل زانو

Table of Contents

در این مقاله به موضوع دکتر خوب برای تعویض مفصل زانو خواهیم پرداخت. ما را دنبال نمایید.

همان طور که می دانید، امروزه افراد بسیاری از دردهای مفصلی رنج می برند. این دردهای مفصلی ممکن است به علت های گوناگونی در افراد مختلف بروز کند.

اما به راستی برای درد تعویض مفصل زانو چه باید کرد ؟

به عنوان مثال یک ورزشکار در اثر ضربه‌ای که به مفصل‌ او وارد شده است، دچار دردهای مفصلی می شود. از طرفی افراد با افزایش سن و رسیدن به مرحله میانسالی و کهنسالی دچار عارضه های مفصلی می شوند. بنابراین امروزه راه های گوناگونی برای کاهش و تسکین دردهای مفصلی به وجود آمده است.

علاوه بر راه های درمان و کاهش دردهای مفصلی، مسئله مهمتری که وجود دارد، این است که دکتر خوب برای درمان هر عارضه ای نقش اساسی در بخشی از مراحل درمان را ایفا می‌کند.

دکتر خوب برای تعویض مفصل زانو نیز بسیار مهم است

پزشک برای عوض کردن مفصل زانو نیز بسیار مهم است. تعویض مفصل زانو یک جراحی سنگین به شمار می‌آید. با توجه به اهمیت و حساسیت جراحی تعویض زانو باید به یک پزشک برای عوض کردن مفصل زانو مراجعه کرد.

پزشک برای عوض کردن مفصل زانو علاوه بر کاری که انجام می دهد، می تواند آرامش خاطر بیشتری را برای بیمار به عمل بیاورد. در ادامه این مقاله به بررسی و معرفی ویژگی های بهترین دکتر تعویض مفصل زانو خواهیم پرداخت.

ویدئو دکتر خوب برای تعویض مفصل زانو

همچنین اگر می خواهید به یک پزشک برای عوض کردن مفصل زانو مراجعه کنید، می توانید با بیمارستان ایرانشهر در ارتباط باشید. پزشکان بیمارستان ایرانشهر، از مجرب ترین و زبده ترین متخصصین می باشند. با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که پزشک برای عوض کردن مفصل زانو چه ویژگی هایی دارد.

در ابتدا بهتر است با شرایط تعویض مفصل زانو آشنا شوید.

اینفوگرافیک دکتر خوب برای تعویض مفصل زانو

اینفوگرافیک دکتر خوب برای تعویض مفصل زانو
اینفوگرافیک دکتر خوب برای تعویض مفصل زانو

ویژگی های بهترین دکتر برای تعویض مفصل زانو

 • از تخصص و مهارت کافی برخوردار باشد
 • گذراندن دوره های تخصصی جراحی تعویض مفصل
 • خوش برخورد و ارتباط گرفتن با بیمار
 • قدرت تشخیص بالا
 • تنها سلامت و منعفت بیمار را در نظر بگیرد
 • آموزش های تخصصی در زمینه تکنولوژی/ایمپلنت
 • تجربه در موارد خاص یا پرخطر

جهت کسب اطلاعات بیشتر روی بخش دکتر خوب برای تعویض مفصل زانو کلیک نمایید. 

لطفا جهت ارتباط با بیمارستان ایرانشهر، از طریق شماره تماس 71960-021 در ارتباط باشید.

در این مقاله به این موارد خواهیم پرداخت :

جراحی تعویض مفصل زانو چیست؟

چه افرادی واجد شرایط انجام تعویض مفصل زانو هستند؟

بهترین زمان برای تعویض مفصل زانو چه زمانی است؟

بهترین دکتر برای تعویض مفصل زانو چه ویژگی هایی دارد؟

مراقبت های بعد از عمل تعویض مفصل زانو

بیمارستان های مناسب برای عمل تعویض مفصل زانو

هزینه دکتر خوب برای تعویض مفصل زانو

برای دکتر خوب برای تعویض مفصل زانو به کجا مراجعه کنیم؟

به چه نکاتی برای انجام عمل تعویض مفصل زانو توجه کنیم؟

 

جراحی تعویض مفصل زانو چیست؟

"جراحی

تعویض مفصل زانو که نام علمی آن آرتروپلاستی زانو است، از روش‌های درمانی برای بیماران مبتلا به عارضه های مفصلی است. معمولاً تعویض مفصل زانو برای افرادی که از دردهای مفصلی رنج می برند، به کار می رود.

افرادی نظیر بیماران مبتلا به آرتروز و افرادی که مفصل زانوی آن ها با ضربه شدید آسیب دیده است. آرتروپلاستی یا تعویض مفصل زانو یکی از روش های نوین در پزشکی برای بیماران مبتلا به دردهای مفصلی به شمار می رود.

پزشکان و متخصصان این حوزه با به کارگیری آخرین متد برای درمان و کاهش دردهای مفصلی بیماران تلاش می‌کنند. پزشک برای عوض کردن مفصل زانو همه موارد فوق را دارا می باشد و برای بهبود شرایط شخص مبتلا به دردهای مفصلی، گام بر می دارد.

چه افرادی واجد شرایط انجام تعویض مفصل زانو هستند؟

"چه

آرتریت روماتوئید یکی از از بیماری های مفصلی به شمار می رود.  یکی از راه‌های درمان این بیماری عوض کردن مفصل زانو محسوب می‌شود.  در بیماری آرتریت روماتوئید، مایع بین مفصلی بیش از حد ترشح می شود و باعث می شود که شخص در زانوی خود احساس سفتی و درد بکند.

همه این موارد سبب می شود تا پزشک برای عوض کردن مفصل زانو برای شخص بیمار جراحی تعویض مفصل زانو را تجویز کند.

در این بیماری شخص از دردهای مفصلی رنج می‌برد و ناچار به آن می شود تا برای کاهش دردهای خود روش های مختلفی را امتحان کنند. اما معمولاً برای چنین اشخاصی بهترین روش، جراحی تعویض مفصل زانو به شمار می‌رود.

آرتروز

یکی دیگر از مواردی که افراد را واجد شرایط انجام جراحی عوض کردن مفصل زانو می کند، بیماری به نام آرتروز است.

در این بیماری، مفصل افراد دچار مشکل می شود. در واقع مفصل و مایع بین مفصلی در سنین خاصی تحلیل می‌رود و دچار عارضه دردهای مفصلی می شود. بنابراین دکتر تعویض مفصل زانو در چنین اشخاصی نیز جراحی تعویض مفصل زانو را تجویز می کند.

افراد دیگری نظیر ورزشکارانی که ورزش های سنگین انجام می دهند و ممکن است این حرکات ورزشی سنگین به مفصل آن ها آسیب وارد کند، می تواند واجد شرایط جراحی تعویض مفصل زانو باشند. در واقع دکتر تعویض مفصل زانو با توجه به شرایط شخص، ترجیح را بر جراحی مفصل زانو می دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله ورزش های بعد از عمل تعویض مفصل زانو را مطالعه کنید.

بهترین زمان برای تعویض مفصل زانو چه زمانی است؟

"بهترین

بهترین زمان برای عوض کردن مفصل زانو توسط دکتر تعویض مفصل زانو تشخیص داده می شود.  در واقع هر فرد با توجه به ویژگی های جسمانی و بیماری های زمینه ای، شرایط متفاوتی برای جراحی تعویض مفصل زانو دارد.

افراد با مراجعه به دکتر متخصص عوض کردن مفصل زانو می توانند تشخیص بدهند که آیا در سنی که قرار دارند، عوض کردن مفصل زانو برای آن ها مفید خواهد بود یا عوارض جبران ناپذیری خواهد داشت.

اما به طور کلی می توان گفت که جراحی عوض کردن مفصل زانو به افراد کمک های بالقوه می کنند تا آنجا که اشخاص می توانند کارهای روزمره خود را بدون کمک دیگران به انجام برسانند.

توجه به ویژگی های شخصی فرد

بنابراین می توان بیان کرد که عوض کردن مفصل زانو با توجه به ویژگی های شخصی فرد اگر منعی نداشته باشد، می‌تواند کمک کننده نیز باشد.

اما به توصیه پزشکان باید در این باره توجه کنیم:

اکثرا پزشکان در حوزه عوض کردن مفصل زانو این نظر را دارند که بهتر است جراحی تعویض مفصل زانو را قبل از ۶۰ سالگی انجام ندهیم.

اما همان طور که ذکر کردیم همه این عوامل بستگی به نظر دکتر عوض کردن مفصل زانو دارد. شما می توانید با مراجعه به یک پزشک برای عوض کردن مفصل زانو به پاسخ بسیاری از پرسش های خود برسید و از این موضوع نیز آگاه شوید که آیا جراحی عوض کردن مفصل زانو برای شما راهگشا خواهد بود و یا خیر.

بنابراین یک پزشک برای عوض کردن مفصل زانو می تواند در این مسیر بسیار کمک کننده باشد.

بیمارستان ایرانشهر، یکی از بهترین مراکز درمانی است که دارای بهترین متخصصین در این زمینه می باشد.

بهترین دکتر برای تعویض مفصل زانو چه ویژگی هایی دارد؟

"بهترین

به طور کلی در انجام هر عمل جراحی، یکی از بعدهای اصلی و مهم را پزشک مربوطه  به خود اختصاص می‌دهد. در واقع دکتر خوب برای انجام هر عملی می تواند روند انجام کار را آسان تر کند.

پزشکان باسابقه در انجام عمل های جراحی با تجربه عمل می کنند و این می تواند به افراد و اشخاصی که برای انجام عمل جراحی به آن ها مراجعه کردند، اطمینان بیشتری بدهد.

پزشک برای عوض کردن مفصل زانو می تواند به افرادی که از دردهای مفصلی رنج می برند، کمک کند تا پروسه عمل جراحی و درمان خود را با آرامش خاطر بیشتری انجام بدهند.

پزشک برای عوض کردن مفصل زانو باید ویژگی هایی داشته باشند تا شما را ترغیب کند که برای انجام عمل جراحی خود به وی مراجعه کنید.

داشتن تجربه و مهارت در انجام کار

یکی از مهم ترین ویژگی های هر پزشکی داشتن تجربه و مهارت در انجام کار است. مهارت بالا در کار پزشکی بسیار حائز اهمیت است.

معمولاً بیمارانی که به پزشکانی که کار خود را با مهارت و دقت انجام می دهند مراجعه می کنند، از عمل خود راضی و خشنود هستند.

از دیگر ویژگی‌های یک پزشک برای عوض کردن مفصل زانو این است که سابقه بیشتری و البته درخشان تری داشته باشد.

داشتن سابقه می تواند نشاندهنده مهارت بالا و موفقیت یک پزشک برای عوض کردن مفصل زانو باشد.

یک پزشک برای عوض کردن مفصل زانو به بیماران خود انگیزه می دهد تا بتوانند عمل خود را با آرامش خاطر به سرانجام برسانند.

پیشنهاد می کنیم از پست طول عمر تعویض مفصل زانو دیدن کنید.

مراقبت های بعد از انجام جراحی تعویض مفصل زانو

"مراقبت

عوض کردن مفصل زانو مانند هر بیماری دیگری دارای دوره نقاهت است. دوره ای که در آن بعد از عمل جراحی شخص باید یک سری از دستورالعمل ها را رعایت کند تا پروسه درمان خود را به خوبی طی کنند.

از مهمترین مواردی که بعد از عمل عوض کردن مفصل زانو باید به آن توجه شود، شیوه راه رفتن و گام برداشتن است. بعد از عوض کردن مفصل زانو تا مدتی شخص باید به آرامی قدم بردارد تا مفصل جایگزین، کار خود را انجام دهد.

همچنین فردی که تعویض مفصل زانو انجام داده است، نباید اجسام سنگین را جابجا کند.

دقت در هنگام راه رفتن

در راه رفتن خود به خصوص هنگام بالا رفتن و پایین رفتن از پله ها دقت کنند. البته این افراد تا مدتی بعد از انجام تعویض مفصل زانو نباید از پله و ارتفاعات بالا بروند.

رعایت رژیم غذایی هم می‌تواند تا حدودی بعد از عمل تعویض مفصل زانو مهم باشد.

زیرا اگر وزن شخص بر اثر عدم رعایت رژیم غذایی افزایش پیدا کند، ممکن است فشاری که به مفصل وارد می شود، برای سلامتی مفاصل و همچنین مفصل جایگزین شده مناسب نباشد.

لطفا از پست فیزیوتراپی بعد از تعویض مفصل زانو دیدن کنید.

بیمارستان های مناسب برای عمل تعویض مفصل زانو

"بیمارستان

به طور معمول، بیمارستان ها برای انجام عمل های جراحی می توانند بهترین  و دارای مجهزترین امکانات برای این منظور باشند. روزانه جراحی های زیادی در بخش‌های مختلف هر بیمارستان انجام می گیرد

که این عمل های جراحی می تواند جان بسیاری از افراد را نجات داده و دردهای بسیاری از افراد را کاهش بدهد. بنابراین بیمارستان ها نقش اساسی را در انجام عمل های جراحی در حوزه های مختلف ایفا می‌کنند.

برای جراحی تعویض مفصل زانو، بیمارستان هایی هستند که در این حوزه فعالیت دارند

برای جراحی عوض کردن مفصل زانو، بیمارستان هایی هستند که در این حوزه فعالیت دارند. یکی از بهترین بیمارستان هایی که در حوزه عوض کردن مفصل زانو فعالیت دارد، بیمارستان ایرانشهر است. بیمارستان ایرانشهر یکی از با سابقه ترین بیمارستان ها در انجام عمل عوض کردن مفصل زانو به شمار می رود.

بیمارستان ایرانشهر با ارائه امکانات به روز و به کارگیری متدهای پیشرفته، جراحی تعویض مفصل زانو را با کیفیت و به صورت کارا انجام می دهد. کادر پزشکی بیمارستان ایرانشهر یکی از مجرب ترین و باسابقه ترین پزشکان را در خود جای داده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله بهترین بیمارستان تعویض مفصل لگن را مطالعه کنید.

مراجعه به بیمارستان ایرانشهر

شما می توانید برای تعویض مفصل زانوی خود به بیمارستان ایرانشهر به عنوان یکی از قطب های جراحی مفصل زانو مراجعه کنید.

بیمارستان ایرانشهر با ارائه امکانات مناسب برای انجام جراحی تعویض مفصل زانو توانسته روزانه بسیاری از این عمل های جراحی را در خود جای بدهد.

امروزه میان بیمارستان‌های مختلف، یافتن بیمارستانی که امکانات مناسب داشته باشد، شاید کاری دشوار به نظر بیاید اما ما به شما توصیه می کنیم تا با کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بیمارستان ایرانشهر، از امکانات و تجهیزات آن برای جراحی تعویض مفصل زانو آگاهی پیدا کنید.

در نهایت می توانید به این نتیجه برسید که بیمارستان ایرانشهر می تواند یکی از بهترین بیمارستان ها برای انجام جراحی تعویض مفصل زانو باشد.

شما می توانید با اطمینان خاطر برای جراحی تعویض مفصل زانوی خود به این بیمارستان مراجعه کنید.

هزینه دکتر خوب برای تعویض مفصل زانو

"هزینه

برای انجام هر عملی، یک بخش بسیار مهم برای فرد بیمار، هزینه دکتر خوب برای انجام آن عمل به شمار می‌رود.

امروزه جراحان و متخصصان زیادی در سطوح مختلفی در کشورمان مشغول به فعالیت هستند و روزانه عمل‌های جراحی زیادی را به انجام می رسانند. می توان گفت عوامل مختلفی در تعیین هزینه‌های دکتر خوب دخیل است.

یکی از عواملی که سبب می شود تا هزینه یک پزشک برای عوض کردن مفصل زانو بالا باشد، استفاده از تجهیزات به روز و جدید توسط دکتر مورد نظر است.

هر چه پزشک از وسایل و تجهیزات به روزتر در پروسه درمان استفاده کند، هزینه های جراحی که بر عهده شخص بیمار است نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

اما اگر فردی به یک پزشک معتبر که از به روزترین تجهیزات برای انجام جراحی های خود استفاده می کند مراجعه کند، می تواند این اطمینان را داشته باشد که عمل جراحی او تا حد زیادی به درستی انجام خواهد گرفت.

یکی دیگر از عوامل موثر در هزینه های پزشک برای عوض کردن مفصل زانو

یکی دیگر از عوامل موثر در هزینه های پزشک برای عوض کردن مفصل زانو سابقه و تجربه پزشک مورد نظر در حیطه شغلی او محسوب می شود.

مسلماً هر چه پزشک، تبحر بیشتری در کار خود داشته باشد، افراد بیشتری خواهان این هستند که عمل جراحی آن ها توسط او انجام بگیرد. این موارد می توانند بر هزینه‌هایی که پزشک مورد نظر برای بیماران خود تعیین می کند، تاثیر گذار باشد.

یکی دیگر از عوامل موثر در هزینه های پزشک برای عوض کردن مفصل زانو بیمارستانی است که در آن جراحی تعویض مفصل زانو انجام می گیرد.

بیمارستان ایرانشهر دارای امکانات به روز و جدید در زمینه جراحی تعویض مفصل زانو

بیمارستان ایرانشهر یکی از بیمارستان‌هایی است که علاوه بر امکانات به روز و جدید در زمینه جراحی تعویض مفصل زانو، هزینه های مناسب و معقول را برای بیمارانی که از دردهای مفصلی رنج می برند، فراهم می آورد.

بیمارستان ایرانشهر یکی از قطب های جراحی تعویض مفصل زانو محسوب می شود. این بیمارستان با ارائه امکانات مناسب به منظور انجام جراحی تعویض مفصل زانو می تواند زمینه را برای هزینه های مناسب نیز فراهم آورد.

بیمارستان ایرانشهر با ایجاد این زمینه های مناسب و فراهم آوردن هزینه های منطقی می تواند میزبان شما برای انجام جراحی تعویض مفصل زانو باشد.

برای دکتر خوب برای تعویض مفصل زانو به کجا مراجعه کنیم؟

"برای

یکی از سوالاتی که همواره برای بسیاری از بیماران پیش می‌آید، این است که پزشک برای عوض کردن مفصل زانو را در کجا می توانیم پیدا کنیم.

این موضوع را می دانیم که مراجعه کردن به دکتر خوب برای عمل های جراحی یکی از مهمترین نکاتی است که باید به آن توجه کنیم. شاید انتخاب یک بیمارستان خوب اهمیت بسیار زیادی داشته باشد و این در کنار انتخاب یک دکتر خوب نیز می تواند تاثیر زیادی در روند بهبودی شما و طی شدن مدت زمان عمل شما داشته باشد.

اما این موضوع را نیز در نظر بگیریم که پزشک شما بازه خدماتی بسیار زیادی را برای شما در نظر می‌گیرد که این خدمات می‌تواند از مراحل پیش از عمل، حین عمل جراحی و بعد از عمل جراحی باشد. به همین دلیل هم باید در نظر داشته باشید که پزشک مورد نظر شما تخصص کافی در تمامی این مراحل را داشته باشد.

امکانات بیمارستانی هم می تواند تاثیر زیادی در طی شدن این روند داشته باشد

این موضوع را نیز باید در نظر بگیریم که امکانات بیمارستانی هم می تواند تاثیر زیادی در طی شدن این روند داشته باشد. امروزه بیمارستان های بسیار زیادی وجود دارد که با امکانات به روز خود می‌تواند شرایط طی شدن مراحل بیماری را برای بیماران آسانتر و بهتر کند. اما وجود پزشکان و متخصصان در بیمارستان ایرانشهر می تواند تاثیر زیادی در بهبود بیماران در طول فرآیند درمانی داشته باشد.

نکته ای که بسیاری از بیماران در نظر گرفتن آن را فراموش می کنند، این است که پرداخت هزینه‌های لازم برای یک پزشک خوب می تواند برای آن ها به مراتب بهتر باشد.

چرا که معمولاً در مواردی مانند پرداختن به سلامت فردی، هیچ گاه مسائل مالی نمی تواند در اولویت باشد. به همین دلیل هم یکی از اولویت های دکتر خوب را مسائل مالی قرار نمی‌دهیم، بلکه تخصص و دانش یک پزشک را معیار اصلی برای انتخاب دکتر خوب قرار می‌دهیم.

شما می توانید برای یافتن یک دکتر خوب برای تعویض مفصل زانو، بهترین مرکز درمانی و توانبخشی را بشناسید.

مهمترین مسئله این است که شما می توانید برای یافتن یک پزشک برای عوض کردن مفصل زانو بهترین مرکز درمانی و توانبخشی را بشناسید.

در این مقاله ما بارها به شما بیمارستان ایرانشهر را به عنوان یکی از بهترین مراکز ارائه خدمات توانبخشی و درمانی معرفی کردیم.

چرا که بیمارستان ایرانشهر با در دست داشتن امکانات بسیار بالا و بهره گیری از پزشکان و متخصصان زبده، می‌تواند در طول فرآیند درمانی شما بهترین شرایط را از نظر سلامت و درمان فراهم کند.

باید این موضوع را نیز در نظر داشته باشیم که بیمارستان‌ایرانشهر علاوه بر بهره گیری از نیروهای متخصص و زبده، از امکانات درمانی بسیار خوبی نیز بهره می گیرد.

به چه نکاتی باید برای انجام عمل تعویض مفصل زانو توجه کنیم؟

"به

برای انجام هر کاری نیاز است تا قبل از آن با دیگران مشورت کنیم. تحقیق در مورد کاری که می خواهیم انجام بدهیم، به ما اطمینان بیشتری در رابطه با آن کار می دهد.

قبل از انجام جراحی تعویض مفصل زانو بهتر است به چند نکته توجه کنیم.

در این قسمت از مقاله توجه شما را به این نکات جذب می‌کنیم.

قبل از انجام جراحی تعویض مفصل زانو بهتر است در رابطه با بیمارستانی که قرار است جراحی خود را در آن انجام بدهیم، کمی تحقیق کنیم.

از کسانی که قبلاً در بیمارستان مورد نظر بستری بودند و یا در آن عمل جراحی انجام دادند، پرس و جو کنیم.

می توانیم اطلاعات مورد نظر را از طریق جست و جو در مرورگر نیز به دست آوریم. بیمارستانی که قرار است در آن عمل جراحی تعویض مفصل زانوی خود را انجام دهیم، باید از امکانات مناسبی برخوردار باشد.

این گونه به ما این اطمینان را می‌دهد که جراحی تعویض مفصل زانوی ما به خوبی انجام خواهد شد. بیمارستان ایرانشهر یکی از مراکزی است که می‌توانید آن را به عنوان یک بیمارستان معتبر در زمینه جراحی تعویض مفصل زانو به شمار آورید.

اطمینان خاطر با بیمارستان ایرانشهر

بیمارستان ایرانشهر با امکانات مناسبی که به بیماران ارائه می کند، اطمینان خاطر آن ها را نیز جلب می‌کند.

بنابراین شما می‌توانید با اعتماد بیشتری به بیمارستان ایرانشهر برای انجام جراحی مفصل زانوی خود مراجعه کنید.

نکته دیگری که برای انجام عمل عوض کردن مفصل زانو باید به آن توجه کنیم این است که پزشکی  که به آن مراجعه می کنیم، شخصی متبحر و با سابقه باشد. در قسمت‌های دیگر مقاله نیز در رابطه با اهمیت و نقش پزشک در انجام جراحی تعویض مفصل زانو صحبت کردیم.

قبل از انجام عوض کردن مفصل زانو باید با پزشک معالج خود صحبت کنیم و از او بخواهیم تا کمی در رابطه با عمل جراحی با ما صحبت کند.

این کار باعث می شود تا کمی از دغدغه ها و نگرانی های ما در خصوص انجام عمل جراحی عوض کردن مفصل زانو کاهش پیدا کند. این امر می‌تواند بیانگر اهمیت نقش پزشک خوب در انجام عوض کردن مفصل زانو باشد.

همچنین باید قبل از انجام عوض کردن مفصل زانو با پزشک معالج خود در رابطه با انواع آلرژی هایی که داریم، صحبت کنیم. داروهایی که مصرف می‌کنیم را حتماً با پزشک معالج خود در میان بگذاریم تا پروسه درمان ما بهتر و سریعتر انجام بگیرد.

نتیجه گیری

اهمیت انجام عمل عوض کردن مفصل زانو برای همه ما روشن است. این موضوع ارتباط بسیار زیادی با زندگی شما و تحرکات شما دارد. بسیاری از افراد با مشکلات مربوط به اندام‌های حرکتی خود از پیگیری کارهای روزمره خودشان باز می مانند و این موضوع می‌تواند صدمات و لطمه های زیادی به زندگی آن ها وارد کند.

به همین منظور هم این افراد برای درمان این مشکلات، به دنبال سریع ترین راه ها و البته مطمئن ترین راه ها نیز هستند. یکی از سریع‌ترین، مطمئن‌ترین و کم عارضه ترین راه ها، استفاده از عوض کردن مفصل زانو است.

انجام عمل تعویض مفصل زانو باید تحت نظر پزشک برای عوض کردن مفصل زانو انجام بگیرد

این موضوع را دانستیم که عوض کردن مفصل زانو چیست و چگونه انجام می شود. اما نکته بسیار مهم این است که ما همواره در نظر داشته باشیم که عمل عوض کردن مفصل زانو باید تحت نظر پزشک برای عوض کردن مفصل زانو انجام بگیرد.

همچنین اشاره کردیم که نکاتی مانند توجه به امکانات بیمارستانی نیز می‌تواند برای شما تاثیر مهمی در طی شدن برآیند درمانی به بهترین شکل داشته باشد.

این موضوع را نیز باید در نظر بگیریم که طبق موارد گفته شده، شما چگونه می توانید پزشک خوب را تشخیص دهید. همچنین باید در نظر بگیریم که یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای شما که می توانید با یک پزشک برای عوض کردن مفصل زانو در ارتباط باشید، مراجعه به بیمارستان ایرانشهر می باشد.

این بیمارستان می‌تواند به شما بهترین پزشکان و بهترین متخصصان را در این زمینه تا انتهای فرایند درمانی معرفی کرده و همراه شما بماند.

سوالات متداول

جراحی تعویض مفصل زانو برای چه بیماری های انجام می شود؟

 1. آرتروز زانو یا استئوآرتریت زانو
 2. آرتریت روماتوئید یا روماتیسم مفصلی
 3. شکستگی استخوان اطراف زانو

آیا تعویض مفصل زانو عوارض دارد؟

 • زخم و عفونت
 • لخته شدن خون

چه مدت بعد از عمل تعویض مفصل زانو می توان بدون عصا راه رفت؟

دو هفته.

منبع:

g84396

Table of Contents

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نشانی : خیابان شریعتی، نرسيده به سه راه طالقاني، خیابان جواد کارگر
تلفن : 71960-021
نمابر : 77607016-021
كد پستي : 1563793111
ايميل : [email protected]
با یک کلیک تماس بگیرید